Dział drogowy MOL Logistics Poland

Dedykowani przewoźnicy, niezawodni i sprawdzeni kontrahenci w całej Europie zapewniają płynność transportu i możliwość monitorowania ładunku na każdym kroku.

„Polegaj na partnerze, który bezbłędnie dostarczy Twój ładunek bez względu na wielkość i miejsce przeznaczenia”

Możemy zapewnić, że wszystkie pojazdy są wyposażone w najnowszy system śledzenia, co pozwala nam zlokalizować naszych kierowców w dowolnym miejscu i czasie. Używamy samochodów przyjaznych dla środowiska z najwyższymi normami.

„W ciągu 30 minut otrzymasz ofertę z rozwiązaniem i szacowanym czasem transportu.”

Nasi pracownicy zapewniają elastyczne rozwiązania w dowolnym czasie i miejscu, zaczynając od pojedynczych paczek po pełne samochody, w tym transport dedykowany każdej wielkości. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować konkurencyjne ceny i najwyższą jakość. Odpowiedzi na zapytania przesłane e-mailem lub telefonicznie zajmują tylko kilka chwil. W ciągu 30 minut otrzymasz ofertę z rozwiązaniem i szacowanym czasem transportu.

Za każdym razem MOL Logistics Poland zapewniał najwyższą jakość obsługi klienta: elastyczność, szybkość reakcji oraz przesyłanie na bieżąco informacji o aktualnej pozycji ładunku. Do każdego klienta i zapytania podchodzimy indywidualnie.

„Nasz zespół jest otwarty i koncentruje się na znalezieniu optymalnego rozwiązania”

Potrzebujesz pomocy przy transporcie? Oddzwonimy do ciebie.


Inne wiadomości z MOL Logistics:

Transport drogowy po brexicie

Transport drogowy po brexicie

„Po 3 latach negocjacji zawarto porozumienie pomiędzy Unia Europejską a Wielką Brytanią, w wyniku którego przestanie obowiązywać swobodny przepływ towarów, ludzi kapitału i usług.”Tym samym Wielka Brytania stała się dla krajów Unii Europejskiej ...
Poznaj Piotr Taborowicz

Poznaj Piotr Taborowicz

„Dzień dobry! Nazywam się Piotr Taborowicz i od grudnia 2020 dołączyłem na pokład MOL Logistics oddział w Polsce.”Mam 11 lat doświadczenia w spedycji międzynarodowej i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jakie możliwości daje praca w MOL ...