Dział drogowy MOL Logistics Poland

Dedykowani przewoźnicy, niezawodni i sprawdzeni kontrahenci w całej Europie zapewniają płynność transportu i możliwość monitorowania ładunku na każdym kroku.

„Polegaj na partnerze, który bezbłędnie dostarczy Twój ładunek bez względu na wielkość i miejsce przeznaczenia”

Możemy zapewnić, że wszystkie pojazdy są wyposażone w najnowszy system śledzenia, co pozwala nam zlokalizować naszych kierowców w dowolnym miejscu i czasie. Używamy samochodów przyjaznych dla środowiska z najwyższymi normami.

„W ciągu 30 minut otrzymasz ofertę z rozwiązaniem i szacowanym czasem transportu.”

Nasi pracownicy zapewniają elastyczne rozwiązania w dowolnym czasie i miejscu, zaczynając od pojedynczych paczek po pełne samochody, w tym transport dedykowany każdej wielkości. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować konkurencyjne ceny i najwyższą jakość. Odpowiedzi na zapytania przesłane e-mailem lub telefonicznie zajmują tylko kilka chwil. W ciągu 30 minut otrzymasz ofertę z rozwiązaniem i szacowanym czasem transportu.

Za każdym razem MOL Logistics Poland zapewniał najwyższą jakość obsługi klienta: elastyczność, szybkość reakcji oraz przesyłanie na bieżąco informacji o aktualnej pozycji ładunku. Do każdego klienta i zapytania podchodzimy indywidualnie.

„Nasz zespół jest otwarty i koncentruje się na znalezieniu optymalnego rozwiązania”

Potrzebujesz pomocy przy transporcie? Oddzwonimy do ciebie.

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Inne wiadomości z MOL Logistics:

Rozbudowa infrastruktury kolejowej do portów w Gdańsku i Gdyni

Rozbudowa infrastruktury kolejowej do portów w Gdańsku i Gdyni

„Rozbudowa infrastruktury kolejowej do głównych portów Polskich w Gdańsku i Gdyni postępuje zgodnie z harmonogramem.”Inwestycja o wartości ponad 2,6 mld zł ma być gotowa do końca 2021 r. Projekt PKP PLK "Poprawa infrastruktury kolejowego dostępu do portu Gdańsk"...

Transport drogowy po brexicie

Transport drogowy po brexicie

„Po 3 latach negocjacji zawarto porozumienie pomiędzy Unia Europejską a Wielką Brytanią, w wyniku którego przestanie obowiązywać swobodny przepływ towarów, ludzi kapitału i usług.”Tym samym Wielka Brytania stała się dla krajów Unii Europejskiej krajem trzecim. W...

Poznaj Piotr Taborowicz

Poznaj Piotr Taborowicz

„Dzień dobry! Nazywam się Piotr Taborowicz i od grudnia 2020 dołączyłem na pokład MOL Logistics oddział w Polsce.”Mam 11 lat doświadczenia w spedycji międzynarodowej i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jakie możliwości daje praca w MOL Logistics zarówno pod...

Port Zewnętrzny Gdynia

Port Zewnętrzny Gdynia

W 2018 roku została podjęta decyzja budowa o budowie portu zewnętrznego w Gdyni.
Budowa portu ma zostać ukończona do roku 2028 roku inwestycja pochłonie ponad 1,5 mld EUR.

Kurier na pokładzie MOL Logistics Poland

Kurier na pokładzie MOL Logistics Poland

MOL Logistics Poland robi kolejny krok naprzód w zakresie usług dla naszych klientów. Możesz skorzystać z usługi kuriera na pokładzie z. ang OBC – On Board Courier.

Członek stowarzyszony z PIFFA i IATA Cass

Członek stowarzyszony z PIFFA i IATA Cass

MOL Logistics Poland robi kolejny krok w dziedzinie transportu i frachtu lotniczego. W tej chwili biuro we Wrocławiu jest członkiem PISiL / PIFFA i FIATA. Przeczytaj wszystko o PIFFA i IATA w tym artykule.

Spotkajmy się z Maciej Banaszek

Spotkajmy się z Maciej Banaszek

W czerwcu rozmawiamy z Maciejem, kierownikiem oddziału MOL Logistics w Polsce. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o jego pochodzeniu i spojrzeć na logistykę. Przeczytaj o tym wszystko w tym wywiadzie!