Rozwiązania logistyczne dla przemysłu motoryzacyjnego

Motoryzacja to gałąź przemysłu, która rozwija się niezwykle dynamicznie. To tempo jest szczególnie widoczne w regularnie pojawiających się wyzwaniach związanych z wszechobecną cyfryzacją i komunikacją. Dla przedsiębiorstw z tej branży oznacza to niełatwe zadanie pogodzenia jak najkrótszego czasu realizacji, przy jednoczesnym zindywidualizowanym podejściu do każdego Klienta i maksymalnym obniżeniu kosztów.

Innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej

Nie jest łatwo radzić sobie z wciąż rosnącym naciskiem na minimalizacje zapasów szczególnie, jeśli trzeba jeszcze dbać o terminowy transport swoich produktów. Zdarza się, że firmy ponoszą straty związane ze współpracą z nieprzygotowanymi Partnerami, którzy nie wykorzystują w pełni możliwości jakie daje optymalizacja.

 

N

Na początek proponujemy konsultację, dzięki której wspólnie określimy wyzwania logistyczne oraz inne obszary, które wymagają wsparcia z naszej strony.

N

Nasi specjaliści służą pomocą w zakresie kwestii celnych, importowych, eksportowych, a także magazynowania i konsolidacji przesyłek.

N

Nasi Klienci mają do dyspozycji międzynarodową sieć oddziałów.

N

Dotychczasowa współpraca z licznymi Klientami, umożliwiła nam poznanie branży motoryzacyjnej i zdobycie szerokiego doświadczenia.

MOL Logistics lubi wyzwania

Działając kreatywnie, oferujemy nowoczesne usługi na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy certyfikowani zgodnie ze standardami ISO 9001: 2015 (kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw). Niezależnie doradzamy i tworzymy rozwiązania „szyte na miarę”.

Import bez zwłoki

Niestety zdarza się, że przedsiębiorstwa motoryzacyjne muszą mierzyć się z problemami opóźnionych dostaw lub ich braku. To z kolei może doprowadzić do zatrzymania linii produkcyjnej. Rozwiązaniem dla takich sytuacji jest powierzenie globalnego importu doświadczonym i zaangażowanym profesjonalistom. Znajdziemy rozwiązanie również w przypadku, gdy liczy się czas lub koszt. Wyróżnia Nas szybkość działania, niezawodność i pełne zaangażowanie.

Więcej o naszych usługach transportowych

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Dystrybucja na najwyższym poziomie

Rosnący popyt sprawia, że przedsiębiorstwom brakuje czasu na ciągłe porównywanie cen wielu firm transportowych oraz zestawianie ich z jakością świadczonych usług. MOL Logistics organizuje dostawy zgodnie ze zleceniem, wyznaczonymi terminami oraz z zachowaniem najwyższych standardów.

Więcej o dystrybucji w ramach transportu drogowego.

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a My oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.