Przemysł lotniczy oraz części do budowy statków i jachtów

Dla branży lotniczej i morskiej obrót częściami zamiennymi jest bardzo ważnym aspektem działania każdej organizacji tym segmencie. Dynamiczny rozwój wymusza niemal natychmiastową dostępność komponentów po drugiej stronie globu. Stale rosnące aspekty bezpieczeństwa powodują nieustaną modernizację floty.

Międzynarodowe zaopatrzenie dla sektora morskiego i lotnictwa

Armatorzy, stocznie lub linie lotnicze nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia w dostawach części lub komponentów. Opóźnienia mogłyby powodować ogromne straty finansowe, dlatego tak kluczowa jest współpraca z wiarygodnym i niezawodnym Partnerem.

Terminowe transporty dla linii lotniczych mogą być trudnym zadaniem, szczególnie jeśli w grę wchodzi krótki czas dostawy. Przewoźnicy i operatorzy logistyczni muszą mierzyć się z wieloma wyzwaniami. MOL Logistics wspiera linie lotnicze oraz przedsiębiorstwa morskie znajdując najszybsze rozwiązania przez co nie dopuszczamy do opóźnień w dostawach.

N

Nawiązanie współpracy rozpoczyna się od spotkania z ekspertem, podczas którego omawiane są obszary wymagające wsparcia.

N

Dzięki rozbudowanej sieci samochodów dostawczych, w przypadku pilnego transportu po Europie, Klient ponosi koszty tylko w jedną stronę.

N

Zapraszamy do skorzystania z naszej niezależnej opinii w zakresie transportu morskiego i lotniczego.

N

Dysponujemy globalną siecią rozwiązań dla usług kuriera na pokładzie (z ang. OBC – On Board Courier) oraz charterów lotniczych.

N

Dedykowany specjalista w krótkim czasie sporządzi ofertę, a także doradzi w sprawie optymalnego transportu.

Międzynarodowy transport lotniczy

Firmy działające w branży na co dzień mierzą się z awaryjnymi sytuacjami, gdy Klienci z drugiego końca świata pilnie potrzebuje określonego elementu. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie Partner, który szybko dostarczy towar we wskazane miejsce. MOL Logistics posiada sieć niezawodnych przewoźników oferując dostawy w każde miejsce na świecie. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania. Zawsze wybierają najkorzystniejszą metodę transportu frachtem lotniczym w wersji ekonomicznej lub przyspieszonej, a w sytuacjach krytycznych proponujemy rozwiązania kuriera na pokładzie lub czarteru lotniczego.

Więcej o transporcie lotniczym

Pilne przesyłki

Gdy czas pełni kluczową rolę, MOL Logistics oferuje rozbudowaną sieć ekspresowych dostaw drogowych. Zapewniamy terminowe dostawy w każde miejsce w Europie. Bez względu na wielkość towaru, zachowujemy konkurencyjną cenę.

Więcej o transporcie ekspresowym

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Mamy doświadczanie w wyszukiwaniu najkrótszych połączeń z właściwymi portami morskimi i lotniczymi, bez względu na to czy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, na Bliskim Wschodzie czy w Azji. Elastyczność i szybkość rozwiązań transportowych to cechy, które nas wyróżniają.

Uslugi logistyczne

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a My oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.