Transport i logistyka dla branży odzieżowej i obuwniczej

W wyniku silnej konkurencji i rosnących kosztów przemysł odzieżowy jest pod ciągłą presja, dlatego firmy znajdujące się na rynku zmuszone są wykazywać się coraz to większą kreatywnością i wszechstronnością. Wahania sezonowe wymagają krótkich czasów reakcji, wysokiej wydajności w szczycie sezonu i ekonomicznych rozwiązań poza nim. MOL Logistics oferuje swoje wsparcie zarówno dla niewielkich detalistów, jak i największych hurtowników. Zapewniamy to, co najważniejsze: szybkie i elastyczne dostawy towarów wprost do sklepów.

Przejrzyste zarzadzanie zapasami i szybka dostawa

Wiele firm działających na rynku odzieżowym boryka się z problemem spóźnionych lub błędnych dostaw. Zdarza się, że towar zostaje niestarannie załadowany bądź niewłaściwie zabezpieczony, co odbija się na jakości produktów. MOL Logistics w pełni zabezpiecza tego typu sytuacje poprzez ścisłą współpracę z pośrednikami, importerami, eksporterami oraz dostawcami tkanin i innych materiałów realizując dostawy w sposób szybki i elastyczny. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i utrzymujemy przejrzysty system gospodarki zapasami, tak by zaspokoić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających.

N

Zapewniamy dostępność i wsparcie naszych ekspertów w zakresie spraw celnych, importowych, eksportowych i innych związanych z niezbędną dokumentacją.

N

Organizujemy globalny transport dla branży odzieżowej i obuwniczej.

N

Gwarantujemy punktualne dostawy bezpośrednio do Klientów lub ich odbiorców.

N

W ramach dodatkowych usług przeprowadzamy kontrole jakości, etykietowanie, pakowanie oraz zabezpieczanie przesyłek w transporcie.

N

Dzięki współpracy z Klientami z branży, posiadamy doświadczenie w obsłudze sektora odzieżowego.

Dystrybucja odzieży i obuwia na terenie Europy

Terminowe zaopatrywanie sklepów w odzież i obuwie z najnowszych kolekcji jest zawsze wyzwaniem. Aby temu sprostać, oferujemy usługi szybkich odbiorów i dostaw na terenie całej Europy. Nasze rozwiązania w transporcie drogowym stanowią solidne wsparcie dla naszych kontrahentów. Dzięki sieci ekspresowych dostaw w prosty i ekonomiczny sposób umożliwiamy uporanie się z najpilniejszymi wysyłkami.

Więcej o transporcie ekspresowym

Nowoczesna gospodarka zapasami

Czy czasem zdarza się, że popularny artykuł jest nagle niedostępny, przez co nie możesz sprostać wymaganiom Klientów? Czy pojawiają się utrudnienia we właściwej obsłudze dokumentów lub, nie ma możliwości sortowania, przepakowania czy metkowania odzieży? Czy chcesz przez cały czas wiedzieć, ile artykułów o określonym rozmiarze lub kolorze jest w magazynie? W MOL Logistics mamy wgląd w zapasy, które artykuły są popularne i kiedy należy uzupełnić poszczególny asortyment. Daje to możliwość reagowania na zmieniające się trendy i szansę na wyznaczenie własnej drogi w branży odzieżowej.

Więcej o gospodarce zapasami

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Transport morski i uzupełnianie zapasów

Tkaniny, materiały, odzież czy obuwie pochodzą z najróżniejszy zakątków świata. MOL Logistics wspiera kontakty i powiązania z miejscowymi dostawcami, dopracowuje szczegóły dostaw oraz konsolidacji, co pozwala na realne oszczędności kosztów transportu. Zajmujemy się wysyłką kontenerową i organizacją dostawy we wskazane miejsce, bez względu na to czy jest to magazyn zleceniodawcy czy innego Klienta.

Więcej o transporcie morskim

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a My oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.