Bezpieczeństwo i elastyczność dla produktów High-Tech

Przedsiębiorstwa operujące na rynku zaawansowanych technologii oczekują równie zaawansowanych rozwiązań logistycznych. Wyzwania związane z krótkim cyklem życia produktów, coraz niższymi cenami i niezwykle intensywną globalizacją stoją przed wszystkimi firmami na  rynku. Bez względu na to, czy firma zaopatruje swoich Klientów w sprzęt elektroniczny, komputerowy, komponenty telekomunikacyjne czy półprzewodniki, wszyscy zmagają się z podobnymi problemami. Dodatkowo, aby pozostać konkurencyjnym należy obniżać koszty, przy jednocześnie rosnących nakładach na badania i rozwój.

Bezpieczeństwo produktów najwyżej jakości

W tej branży istotne jest pogodzenie krótkich terminów realizacji z dopasowaniem poziomu zapasów. Czasami odpowiednie wykorzystanie powierzchni magazynowej wymaga wielu analiz. Dodatkowo trzeba mieć pewność, że wybrany przewoźnik jest w stanie zagwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa i udzielić niezbędnego wsparcia oraz ubezpieczenia transportu.

MOL Logistics, aby spełnić wymagania Klientów wyszukuje rozwiązania zachowując niskie koszty, elastyczność oraz bezpieczny łańcuch dostaw. Dystrybutorom High-Tech oferujemy m.in. krótkie czasy dostawy, bezpieczny transport intermodalny oraz techniczną kontrolę zapasów. Dzięki temu, nasi Klienci mogą skoncentrować się na swoim rozwoju i wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

N

Nasi specjaliści szybko odpowiadają na zapytania i przygotowują oferty. Służą radą w zakresie najodpowiedniejszych rozwiązań transportowych.

N

Proponujemy ekonomiczne i ekspresowe dostawy części zamiennych.

N

Doświadczenie we współpracy z różnymi Klientami daje nam szeroką wiedzę na temat branży High-Tech.

Szybka dostawa

Konieczność pilnej i niezawodnej dostawy może nieść ze sobą wysokie koszty, a także niepewność czy towary dotarły już na miejsce. MOL Logistics dysponuje flotą ponad 350 samochodów dostawczych i licznymi ciężarówkami, dzięki czemu mamy możliwość realizacji najwyższej jakości dostaw. Bez względu na to czy transport ma być realizowany na trasie Niemcy – Portugalia, czy Anglia – Hiszpania, my znamy najkrótsze i najszybsze trasy, a w przypadku pilnych dostaw, oferujemy transport, realizowany przez dwóch kierowców.

Więcej o pilnych przesyłkach

Wsparcie w zakresie odpraw celnych

Import, eksport czy też tranzyt produktów High-Tech może wiązać się z szeregiem skomplikowanych formalności. MOL Logistics na co dzień udziela niezbędnego wsparcia w tym zakresie.

Więcej o odprawach celnych

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Kontrola jakości

Jakość oferowanych produktów jest ważna nie tylko podczas wprowadzania ich na rynek. Równie ważne jest uwzględnienie cyklu życia produktów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług o wartości dodanej, możemy spełnić najwyższe wymagania stawiane przez branże nowoczesnych technologii. Nasze magazyny gwarantują bezpieczeństwo powierzonych towarów. Zastosowaliśmy w nich systemy monitoringu oraz kontrolę dostępu, a stały poziom usług gwarantują stosowane przez Nas procedury wynikające z norm ISO.

Więcej na temat jakości

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a My oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.