Informacje o MOL Logistics Polska

Przedsiębiorstwa z różnych branż wybierają MOL Logistics Polska, jako swojego kreatywnego partnera w logistyce. Dlaczego?
Ponieważ w szybko zmieniającym się świecie transportu i logistyki mogą zdać się na nasze kompetencje

Zaufaj specjalistom od spraw transportu i logistyki

Wspieramy naszych klientów na szereg różnorodnych sposobów. Bez względu na to, jak duże lub małe jest dane przedsięwzięcie logistyczne, z przyjemnością podejmiemy się jego realizacji. Niezależnie czy mowa jest o 1 palecie, czy o dużym, złożonym projekcie. Klienci mogą spokojnie koncentrować się na sprzedaży własnych produktów i prowadzeniu działalności biznesowej, a my zajmiemy się globalnym zarządzaniem logistyką i transportem. Kwestię wyboru oraz nadzorowania właściwych partnerów, również prosimy powierzyć nam! 

W listopadzie 2018 roku, po ponad dziesięciu latach świadczenia usług logistycznych z ramienia MOL Logistics Germany, nasze biuro MOL Logistics we Wrocławiu zostało oficjalnie otwarte. Wrocław jest liczącym się zarówno w skali regionalnej jak i krajowej centrum dystrybucji i logistyki. Jako pierwsze miasto w Polsce, które zostało włączone do europejskiego systemu autostrad. Wrocław posiada gęstą sieć dróg i kolei towarowych, które docierają do głównych miast w Polsce i w całej Europie.

Nasza spółka macierzysta, MOL Logistics w Japonii, opracowała szereg wytycznych i zasad, których celem jest wsparcie naszych klientów:

  • Uważne wsłuchiwanie się w zróżnicowane potrzeby logistyczne klientów i oferowanie optymalnych, najwyższej jakości rozwiązań logistycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa, niezawodności i szybkości działania.
  • Łączymy sieć naszych placówek na całym świecie, wykorzystując swoją wiedzę zgromadzoną globalnie, poświęcamy się ciągłemu wdrażaniu najnowszych technologii, oferując staranne przemyślane, wyspecjalizowane i niezawodne usługi
  • MOL Logistics dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pełną zgodność ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa.
  • Jako kluczowy partner w łańcuchu dostaw naszych klientów, stale dążymy do wyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa poprzez zdobywanie certyfikatów ISO i AEO, oferując niezawodne, bezpieczne i najwyższej jakości usługi logistyczne

Kilka istotnych faktów o Polsce i Wrocławiu:

N

Polska gospodarka jest ósmą co do wielkości gospodarką w Unii Europejskiej i największą wśród byłych członków bloku wschodniego Unii Europejskiej.

N

W czołówce polskiego eksportu znajdują się maszyny, sprzęt elektroniczny, pojazdy, meble i tworzywa sztuczne.

N

Polska posiada rozbudowaną sieć linii kolejowych.

N

Wrocław, prężny wielokulturowy ośrodek uniwersytecki. Pełni rolę finansowego, kulturalnego i komercyjnego centrum zachodniej Polski, gdzie odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalne i sportowe.

N

Od początku XXI wieku w mieście prężnie rozwija się sektor najnowocześniejszych technologii. Na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego zlokalizowanych jest wiele firm z branży High-Tech.

N

Wrocławski przemysł specjalizuje się w produkcji autobusów, wagonów kolejowych, sprzętu gospodarstwa domowego, chemikaliów i elektroniki. We Wrocławiu znajdują się również biura największych polskich przedsiębiorstw.

Aktualności

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami o naszej firmie, Klientach oraz nowinkami ze świata transportu i logistyki.

Zespół w Polsce

Poszukują Państwo dostawcy usług logistycznych, który pomoże osobistym doradztwem i sprawnie przygotuje ofertę? Zapraszamy do spotkania z naszymi ekspertami we Wrocławiu.

Jakość

Aby zapewnić efektywny obrót towarów na całym świecie, trzeba polegać na wykwalifikowanym i doświadczonym dostawcy usług logistycznych. Wybierz MOL Logistics Polska, profesjonalnego dostawcę usług transportowych.

MOL Logistics w Europie

Dzięki profesjonalnemu wsparciu naszych licznych oddziałów znajdujących się w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji, MOL Logistics może zaoferować kompleksowe usługi logistyczne i transportowe.

Regulamin

Przejrzystość zasad działania to dla Nas priorytet. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie od samego początku jasno przedstawiając warunki naszej współpracy.