Działalność w zakresie odpraw celnych

Służby celne na całym świecie wykonują szereg czynności i obowiązków. Jednym z najważniejszych jest pobieranie należności celnych, opłat i podatków. Jeśli związane z tym formalności nie zostaną prawidłowo przeprowadzone, mogą pojawić się pytania. Jak wysokie należności celne powinny zostać zapłacone? Jakie zasady i przepisy dotyczą konkretnie Państwa produktów powinny zostać zastosowane? Czy te same zasady obowiązują we wszystkich krajach, z którymi prowadzona jest wymiana handlowa? Zapraszamy do kontaktu z pracownikami MOL Logistics Polska.

Pomoc w zakresie wszelkich dokumentów dotyczących importu, eksportu i tranzytu

Nasi eksperci służą radą i doświadczeniem we wszystkich sprawach, związanych z obowiązkami celnymi. Zapewniamy, że wszystkie procedury związane z importem i eksportem są ściśle przestrzegane. MOL Logistics Polska: Twój niezawodny partner w zakresie rzetelnej odprawy celnej!

N

Sprawne działanie agentów celnych gwarantuje szybkie i sprawne dostawy przesyłek.

N

Pomoc w zakresie dokumentów dotyczących przywozu, wywozu i tranzytu.

N

Możliwości składowania pod zabezpieczeniem celnym i korzyści w zakresie przepływu środków pieniężnych.

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Niezbędne wsparcie w kwestiach i działaniach związanych z obsługą celną

Służymy pomocą i zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z importem, eksportem i tranzytem. Nasi specjaliści służą pomocą we wszystkich kwestiach związanych z podatkiem VAT w procesie importu i eksportu. Ponadto oferujemy kompleksową pomoc w wypełnieniu odpowiednich dokumentów i dopełnieniu formalności. Zapraszamy do kontaktu z zespołem MOL Logistics Polska, w celu uzyskania niezbędnych informacji.

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a my oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.

[wpforms id="54007" title="false" description="false"]