Składowanie i magazynowanie

Składowanie towarów lub produktów może być czasochłonne i wymagać dużych przestrzeni. Nie wspominając już o powiązanej z tym obsłudze administracyjnej, którą należy prowadzić. Czasami trudno jest śledzić zamówienia klientów i ich dodatkowe wymagania. Klienci niespodziewanie potrzebują więcej zamówionych artykułów. Pojawia się pytanie: czy towar jest nadal w magazynie? Chętnie zajmiemy się Państwa magazynowaniem, kompletacją zamówień, zarządzaniem zapasami i wysyłką towarów!

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki outsourcingowi magazynowania towarów

Dzięki strategicznie zlokalizowanemu magazynowi będą mieli Państwo czas i przestrzeń, aby skoncentrować się na swojej podstawowej działalności biznesowej!

Najlepsza możliwa dbałość o produkty wymaga kompetentnego personelu, który zapewni utrzymanie wysokich standardów. Zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie bezpieczeństwa towarów oraz pracowników, nieustannie szkolimy personel oraz wdrażamy aktualne rozwiązania.

N

Przeznaczone dla wszystkich rodzajów produktów: zabezpieczone i strategicznie zlokalizowane.

N

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki zewnętrznemu składowaniu lub magazynowaniu.

N

Szeroki zakres dodatkowych usług i raportów, w efekcie usprawniających codzienną pracę.

Zabezpieczone i strategicznie zlokalizowane

Państwa towary o wysokiej wartości mogą być bezpiecznie przechowywane, dzięki odpowiednim certyfikatom i zasadom bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom, w związku z czym mają Państwo pewność, że produkty będą przechowywane w dobrych i kompetentnych rękach. Nadzór, kontrola bezpieczeństwa i dostępu to niektóre z naszych kluczowych rozwiązań. Ponadto, produkty mogą być z łatwością wysyłane do klientów dzięki strategicznym lokalizacjom w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych, dróg i połączeń kolejowych.

Kontrola zapasów

Aby umożliwić monitorowanie produktów, bardzo ważne jest dla nas posiadanie przejrzystego systemu zarządzania zapasami. Zarówno przychodzące, jak i wychodzące produkty są rejestrowane i kontrolowane za pomocą kodów kreskowych. Wiele z naszych magazynów posiada zaawansowane systemy zarządzania magazynem (WMS) wyposażone w częstotliwości radiowe (RF). Wspomagają one takie czynności, jak skanowanie i odczyt wspomnianych kodów kreskowych. Przekłada się to na efektywne zarządzanie i pełną kontrolę nad procesami przychodzącymi i wychodzącymi.

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Magazynowanie szerokiej gamy produktów

Niektóre przedsiębiorstwa mają bardzo specyficzne wymagania dotyczące magazynowania. Należą do nich na przykład stała temperatura lub wilgotność. Oferujemy możliwość przechowywania szerokiej gamy produktów. Między innymi oferujemy nasze usługi firmom z branży motoryzacyjnej, zaawansowanych technologii, paneli słonecznych i urządzeń medycznych.

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a my oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.

[wpforms id="54007" title="false" description="false"]