Transport drogowy

Transport drogowy towarów, charakteryzuje się dużą różnorodnością. Jeden z przewoźników specjalizuje się w transporcie do (i z) Francji, Wielkiej Brytanii lub Hiszpanii, a inny koncentruje się na Europie Wschodniej lub Skandynawii. Ale czy to oznacza, że trzeba znać wszystkie firmy przewozowe na całym świecie? Czy wiedzą Państwo, z którą z nich należy się skontaktować? Czy może nadal spędzają Państwo czas w Internecie, szukając odpowiedniego przewoźnika? I czy dany przewoźnik jest zdolny do obsługi towarów niebezpiecznych albo o regulowanej temperaturze? Czy jest w stanie poradzić sobie ze szczytami sezonowymi? Pojawia się mnóstwo pytań, które mogą sprawić, że poszukiwania będą niezwykle skomplikowane. Aby uprościć cały proces, wystarczy skontaktować się z biurem MOL Logistics Polska: z przyjemnością zajmiemy się wszystkimi Państwa ładunkami.

Najlepsza możliwa jakość i cena za usługę transportu drogowego

 Aby odciążyć naszych klientów, ściśle współpracujemy z różnymi podmiotami, działającymi w sektorze transportu drogowego. Przy wyborze odpowiedniego przewoźnika dla każdej przesyłki, zapewnimy najlepszą możliwą jakość i cenę. Nie ma znaczenia, czy wysyłana jest pojedyncza paleta czy ładunek całopojazdowy (Full Truck Load / FTL). Obojętnie, czy wymagany jest transport dostosowany do określonych warunków, czy też ładunki (projektowe) o nietypowych wymiarach: MOL Logistics zawsze szuka kreatywnej alternatywy.

N

Dla wszystkich rodzajów ładunków: całopojazdowe (FTL) i drobnicowe (LTL).

N

Dostawy just in time, towary niebezpieczne i przesyłki o kontrolowanej temperaturze.

N

Łączenie transportu drogowego z magazynowaniem lub innymi usługami.

Rozległa sieć połączeń drogowych

Istotną kwestią jest posiadanie wiedzy potrzebnej do zorganizowania wszystkich przewozów drogowych, tak aby sprostać wymaganiom nadawców i odbiorców. Dzięki międzynarodowej sieci obejmujemy zasięgiem całą Europę. Dodatkowo, przesyłki docierające do wszystkich miejsc na świecie drogą powietrzną lub morską, mogą być dalej przewożone środkami transportu drogowego.

Wiedza specjalistyczna w zakresie transportu pojedynczych palet i ładunków całopojazdowych

Każda przesyłka jest niepowtarzalna. Kluczową kwestią jest możliwość polegania na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów z zakresu transportu drogowego. W razie potrzeby możemy odebrać towar w bardzo krótkim czasie, szczególnie w przypadku dostaw just in time. W przypadku takich przesyłek nasi klienci otrzymują regularne aktualizacje. Skontaktujemy się z odbiorcą, w celu potwierdzenia daty i godziny rozładunku. Oczywiście, istnieje możliwość otrzymania POD (Dowód Dostawy). Pozwoli to zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku. 

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Wydajny transport produktów

Nasz zespół zna specyfikę lokalnego rynku i najlepszy sposób na wysyłkę towarów. Takie kreatywne wykorzystanie wiedzy, doświadczenia, zdolności i zasobów pomoże wybrać optymalnego partnera w zakresie transportu drogowego. Naturalnie, zarejestrujemy dla Państwa przesyłki i zorganizujemy niezbędne dokumenty celne. W przypadku, gdy alternatywna metoda wysyłki lepiej odpowiada Państwa wymaganiom, poinformujemy o tym. Na przykład, przy pomocy rozwiązań żeglugi bliskiego zasięgu lub transportu kolejowego. Mogą Państwo polegać na naszych usługach, co przekłada się na większą elastyczność w procesach sprzedaży i produkcji.

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a my oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.

[wpforms id="54007" title="false" description="false"]