Transport ekspresowy

Klient czeka na dwie palety z produktami, które powinny być dostarczone w trybie pilnym lub posiadają Państwo przesyłkę z urządzeniami, które powinny być bezzwłocznie dostarczone. Zorganizowanie transportu ekspresowego może powodować ogromny stres i pochłaniać wiele cennego czasu. A jak wiadomo, przez większość tego czasu koszty transportu rosną… W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z transportem ekspresowym, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Transport ekspresowy dla wszystkich wielkości ładunków

Niezależnie od tego, czy jest to transport z Polski do Portugalii, czy z Niemiec do Hiszpanii: MOL Logistics Polska zna najszybszą trasę. Dzięki rozbudowanej sieci samochodów dostawczych i ciężarowych nasi partnerzy są dostępni w całej Europie. Bez względu na to, czy wysyłane są palety, czy jeszcze większe ładunki, my zajmiemy się Państwa transportem. Do każdego rodzaju ładunku dopasujemy odpowiednie rozwiązanie.

N

Możliwość pilnego odbioru i dostarczenia paczek lub palet w całej Europie.

N

Ekspresowy transport drogowy po konkurencyjnych cenach.

N

Nasz zespół udzieli Państwu wszelkich wskazówek.

Śledzenie przesyłek w transporcie ekspresowym

Dzięki naszej rozległej sieci obejmującej całą Europę, mogą Państwo polegać na odbiorze towarów zgodnie z ustaleniami. Ładunek szybko dotrze do miejsca przeznaczenia, zaś Państwo będą otrzymywać aktualizacje statusu z trasy. To naprawdę proste!

Wysoka dostępność i odpowiedni poziom usług

Zapewnienie właściwej informacji może być niezmiernie ważne zarówno dla nadawców jak i odbiorców. Dlatego oferujemy szereg dodatkowych usług. Należą do nich m.in odbiór w ciągu 2 godzin lub szybciej, podanie danych kierowcy i numeru tablicy rejestracyjnej, wprowadzenie danych referencyjnych, śledzenie i monitorowanie oraz wysyłanie potwierdzenia dostawy (POD). 

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Transport ekspresowy z uwzględnieniem szczególnych wymagań

Aby transport ekspresowy był przystępny cenowo, warto zaufać sieci MOL Logistics. Dzięki współpracy z naszymi niezawodnymi partnerami, kierowcy znają specyficzne wymagania dotyczące produktów. Nawet, jeśli towary muszą być przewożone w warunkach chłodniczych, ogrzewanych lub jako towary niebezpieczne (ADR), mogą Państwo oczekiwać transportu na najwyższym poziomie.

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a my oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.

[wpforms id="54007" title="false" description="false"]