Transport lotniczy

W sytuacji, gdy pilnie potrzeba przewieźć towar do lub z dowolnej części świata. Na przykład: potrzebują Państwo części zamiennych z Chin, ale dostawca wskazuje termin dostawy wynoszący trzy tygodnie. Oznacza to opóźnienie w produkcji lub spóźnioną dostawę do klienta. W innym przypadku, jeden z amerykańskich klientów zawarł wyjątkowo korzystną umowę i potrzebuje produktów tak szybko, jak to możliwe. W jaki sposób zorganizowac takie przesyłki? W większości przypadków kończy się na kontaktach z kilkoma firmami transportowymi, w celu porównania ich stawek i czasu dostawy. Co zajmuje zazwyczaj kilka dni, w których towar mógł być już wysłany. Najlepiej skontaktować się z biurem MOL Logistics we Wrocławiu.

Międzynarodowy transport lotniczy wspierany przez naszych ekspertów.

Jesteśmy w stanie udzielić wsparcia w międzynarodowym, szybkim i skomplikowanym świecie transportu lotniczego. Mogą Państwo liczyć na nasz zespół: MOL Logistics Polska służy pomocą w ramach przesyłek importowych i eksportowych, które powinny być niezwłocznie wysyłane na cały świat.

Kompleksowe usługi w międzynarodowych portach lotniczych

Nie należy niepokoić się skomplikowanymi i szybko zmieniającymi się przepisami dotyczącymi frachtu lotniczego. MOL Logistics Polska wesprze wiedzą i doświadczeniem. Wraz z indywidualną poradą, mogą Państwo oczekiwać wsparcia w zakresie importu i eksportu produktów drogą lotniczą. Loty bezpośrednie i pośrednie, czartery, przesyłki konsolidacyjne, dostawy „od drzwi do drzwi”, Next Flight Out (NFO), indywidualna eskorta z kurierem na pokładzie, odprawa celna i przeładunek towarów w składach celnych. Wszystkie usługi konieczne do jak najszybszego dostarczenia towaru do miejsca przeznaczenia na całym świecie.

 

N

Przesyłki importowe i eksportowe dostarczane na cały świat: na lotnisko lub do drzwi.

N

Bezpieczna i szybka wysyłka Państwa produktów.

N

Konkurencyjne stawki dla szeregu usług transportu lotniczego.

Ogólnoświatowa sieć

Z Europy do Afryki Południowej oraz z Azji do USA: dopełnimy wszelkich niezbędnych formalności, aby przesyłka dotarła do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie. Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika, we Wrocławiu, obsługuje rocznie prawie 2 mln pasażerów i prowadzi aktywne operacje towarowe. Dodatkowo korzystamy z ogólnoświatowej sieci MOL Logistics, dzięki czemu mamy najlepszych partnerów w zasięgu. Ponadto obsługujemy ładunki na każdym lotnisku w Polsce i Europie!

Wysyłka towarów

Dla wszystkich towarów, w tym niebezpiecznych, dysponujemy niezbędnymi zezwoleniami do obsługi transportu lotniczego. Wszystkie przesyłki są kontrolowane i monitorowane. To jednak nie wszystko: aby na bieżąco informować naszych klientów, stale udoskonalamy i dostosowujemy się do szybko zmieniających się i rygorystycznych zasad i przepisów.

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Szybki i bezpieczny transport w łańcuchu agentów lotniczych IATA

Zarówno instytucje rządowe, jak i nasi klienci czerpią korzyści z szybkiego i bezpiecznego transportu lotniczego. Dzięki stworzeniu bezpiecznego łańcucha „Uznanych agentów lotniczych” i „Uznanych nadawców”, towary mogą być wysyłane i ładowane na pokład samolotu tak szybko jak to możliwe. Korzystając z usług „uznanego agenta lotniczego”, korzystają Państwo z krótszego czasu realizacji zamówienia. Ponadto możemy pomóc Państwu uczynić przesyłki „znane” dla linii lotniczej. Wszystko po to, aby uniknąć opóźnień i skrócić czas realizacji. W ten sposób możemy zagwarantować niezbędne wsparcie wiedzą i doświadczeniem w zakresie przewozu lotniczego, tak aby spełnić Państwa oczekiwania. Równocześnie wychodząc naprzeciw wymaganiom frachtu lotniczego. Niezależnie od rozmiaru i wagi przesyłki.

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a my oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.

[wpforms id="54007" title="false" description="false"]