Transport morski

Transport morski umożliwia dostawy ładunków na całym świecie po konkurencyjnych stawkach. Wielu armatorów i podmiotów NVOCC (Non Vessel Operating Common Carrier – Przewoźnik Nieposiadający Floty) obsługuje kontenery i przesyłki drobnicowe (LCL). Czy wiedzą Państwo, która firma jest najlepszym partnerem dla przesyłek kontenerowych? Który z kontenerów morskich najlepiej nadaje się do transportu Państwa produktów? Jak można zaoszczędzić pieniądze i czas łącząc transporty różnych dostawców? Zapraszamy do kontaktu z MOL Logistics Polska w sprawie organizacji przesyłek drobnicowych (LCL), jak i pełnokontenerowych (FCL).

Idealne rozwiązanie dla wszystkich ładunków realizowanych drogą morską

Niezależnie od tego, czy importują Państwo towary z Azji lub Stanów Zjednoczonych, czy też eksportują je na Bliski Wschód lub do Rosji. Odnośnie każdej trasy można skontaktować się z MOL Logistics Polska. Nasz zespół współpracuje zarówno z większymi firmami międzynarodowymi, jak i z mniejszymi wyspecjalizowanymi podmiotami. Gwarantuje to właściwe rozwiązanie dla wszystkich przesyłek morskich.

N

Transport pełnokontenerowy (FCL), drobnicowy (LCL), konsolidowany i ponad normatywny.

N

Ścisła współpraca z największymi armatorami morskimi.

N

Integracja z innymi rozwiązaniami transportowymi, takimi jak transport drogowy i kolejowy.

Państwa kontenery obsługiwane przez profesjonalnych armatorów morskich

Na podstawie Państwa życzeń i wymagań, spośród kilkunastu armatorów i podmiotów NVOCC, wybieramy tych najbardziej godnych zaufania. Dzięki dobremu partnerstwu z niezależnymi przedsiębiorstwami żeglugowymi możemy doradzać w przypadku przesyłek dalekomorskich i krótkodystansowych. Wysyłamy pełne kontenery (Full Container Load – FCL) oraz mniejsze objętościowo, niepełnokontenerowe (Less than Container Load – LCL).

Wymagania specjalne

Również w przypadku przesyłek o nietypowych wymiarach lub przesyłek konsolidacyjnych (od różnych dostawców) mogą Państwo liczyć na pomoc ze strony oddziału MOL Logistics Polska. W przypadku, gdy produkty muszą być transportowane w kontrolowanej temperaturze, chętnie znajdziemy w naszej sieci  kontenery chłodnie wyposażone w system kontroli temperatury. Zarówno dla nadawców jak i klientów, niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, gdzie znajdują się towary i kiedy mają zostać dostarczone. Naturalnie, na bieżąco udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących wszystkich przesyłek.

Czy rozwiązania transportowo-logistyczne w Twojej firmie są dopasowane i nowoczesne?

Zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego testu, za który otrzymasz prezent.

Transport multimodalny: efektywny i ekonomiczny

Operacje związane z transportem morskim, mogą być dodatkowo łączone z innymi środkami transportu, takimi jak transport drogowy, śródlądowy i kolejowy. Skrócenie linii komunikacyjnych w połączeniu z szybką obsługą to nasze bezpośrednie atuty. Wystarczy skontaktować się tylko z jednym partnerem, aby dotrzeć do odbiorców na całym świecie.

Oddzwonimy do Ciebie

Podaj swoje dane poniżej, a my oddzwonimy z najlepszym rozwiązaniem dla Twojej przesyłki.

[wpforms id="54007" title="false" description="false"]